Platin, ngjyre mjalti dhe grure jane ngjyrat glamour   
Thuhet se floket bionde kane fuqi per te terhequr meshkujt dhe si pasoje femrat me ngjyren e arte te flokeve duhen me shume nga seksi i kundert.
Nga Pour femme 06 Nën
 
0
0

#F674A1

Thuhet se floket bionde kane fuqi per te terhequr meshkujt dhe si pasoje femrat me ngjyren e arte te flokeve duhen me shume nga seksi i kundert. Nuk e dime nese kjo eshte dicka e vertet apo nje legjende metropolitane, por mund te themi se fal divave si Grace Kelly dhe Marilyn Monroe, floket biond kane nje terheqje te madhe. Por beni kujdes, nga deshira e madhe qe keni per te pasur floke te arte mos u beni nje kopje e shemtuar e Barbie-t. Po ju japim disa sygjerime persa i perket look-ut, ne kete rast nuk do te meremi me make-up por per ngjyren e flokeve, ne fakt jane ne trend nje sere sfumaturash te ngjyres se verdhe per momentin.

Nese ajo qe kerkoni eshte nje ngjyre natyrale, ose te pakten qe mund te ngjaje, ju duhet te synoni tek nje bionde e hirte, ose shume ne trend eshte edhe ngjyra e mjaltit. Mos vini limite nese deshironi te luani me floket bionde, por zgjidhni sfumatura te pershtatshme per ju. Bionde platini eshte gjithmone ne mode, por per te qene me te vertete cool ju duhet nje kombinim me nje prerje flokesh prej capkeneje te shkurtra, ne te kundert bionde grure dhe mjalti jane sfumatura te ngrohta dhe sensuale qe duken bukur ne floke te gjate. Se fundi mos harroni qe mund te luani me ngjyren tuaj te flokeve tuaja, por e cila tju pershtatet sa me mire fizionomise tuaj.





Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.



NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Femrat.al
Chez Moi
Yasmine
Big Brother
(Format i konsumuar apo jo?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Trashëgimia me e madhe qe prindërit mund t'iu lënë fëmijëve ...
RECETA E DITES

Shishqebap me karkaleca dhe brokoli
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE
Postuar nga: a.k
ikub #:
1111030059




Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9