Digicom
Digicom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Korniza, Perde, Roler dhe Grila te te gjitha llojeve
 
Shperndaje
ikub#: 1111220043
Keto produkte dhe shume te tjera mund ti gjeni tek Sprint.

Profili i Kompanisë Sprint ! 
 
Kompania Sprint, është kompani lider në fushën e tregëtimit të materialeve të tilla si :
- Korniza për perde,
- perde,
- grila vertikale,
- grila horizontale,
- perde roler  të të gjitha llojeve dhe modeleve.

Kompania Sprint është krijuar në vitin 2004 duke patur gjithmonë si funksion, importimin, prodhimin, instalimin dhe distributimin e këtyre produkteve në Shqiperi, Kosove, Mali i Zi, Maqedoni si me shumicë dhe pakicë. Vendodhja e kesaj kompanie eshte ne Tirane ku ka 1 dyqan, magazinat dhe fabriken ku me nje staf shume te kualifikuar ben prodhimin e te gjitha llojeve te perdeve e kornizave dhe shperndarjen e tyre neper kliente..

Sprint 
Sprint në fillimet e saj ka operuar në tregun Shqiptar me tregetimin e kornizave për perde. Tashmë Sprint ka arritur të evidentohet  si lider në këtë fushë duke patur nga viti në vit një rritje progresive  të pozicionimit  të saj. Të gjitha këto arritje i dedikohen zgjerimit të gamës të produkteve kohë pas kohe dhe shërbimit cilësor që ofron kjo kompani.

Grila sprint

Ecuria e Kompanisë 
 
Sprint  operon në gjithë Shqipërinë duke qënë kështu më afër klienteve dhe nevojave të tregut, dhe si i tillë arrin të shquhet si distributor  presitigjoz në tregun Shqiptar dhe me tej. Kjo kompani e mbështet ecurine e saj pozitive në partneritetin e disa prej kompanive më të njohura Greke, Italiane, Spanjolle, Turke, Gjermane etj. Me seriozitetin që e karakterizon, shumëllojshërinë  dhe garancine e produkteve që tregton, kompania Sprint synon cilësi dhe besueshmëri. 
 


Deri ne fund te vitit perfitoni 50% ULJE per nje pjese te produkteve!

Na kontaktoni ne:

Adresa: Rr. Reshit Petrela, ND.35, H.6
Tel. +355 4 2236317
Cel. +355 672023336
www.sprint-al.com Ventouris
ventouris


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: PERDE

loading...


Ilia   Para 32 muajsh     
Foton e perdes qe keni vendosur ne faqen e pare, e shikoj tek te gjitha dyqanet dhe sitet por asnje nuk e ka, nuk e kuptoj pse i behet reklame.
Shpresoj ta keni ju :}
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
FAF
facile

Digicom

Më të lexuarat


Cineplexx
Teoren


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved