femra
0 0
0
 
Enderra e viteve 60-te   
Kthehen ne mode veshjet trapezoide, fundet ne forme kove, palltot e shkurtra, pantallonat me bel te larte dhe minifundet me kuadrata, nje tendence e shfaqur plot 50 vjet me pare ne rruge e pasarela.
Nga ikub.al 05 Dhj

Kthehen ne mode veshjet trapezoide, fundet ne forme kove, palltot e shkurtra, pantallonat me bel te larte dhe minifundet me kuadrata, nje tendence e shfaqur plot 50 vjet me pare ne rruge e pasarela. Ne vitet 1960 ishte Yves Saint Laurent i cili revolucionalizoi boten e modes, prandaj edhe ne homazh te tij shume stiliste sivjet jane rikthyer ketyre motiveve, mes tyre Prada, Moschino, Lorenzo Riva apo Lanvin.

Enderra e viteve 60-te

 • http://www.ikub.al/cache/images/e4/e49089fc-2b16-4091-bb3c-8bdb7bfa1628-660-500-1-111111.jpg

  1

 • http://www.ikub.al/cache/images/24/24205303-6228-4fb2-87bb-a311d8ee7abe-660-500-1-111111.jpg

  2

 • http://www.ikub.al/cache/images/78/78190a8d-3661-4fb2-9e1f-a16176eae9ca-660-500-1-111111.jpg

  3

 • http://www.ikub.al/cache/images/2a/2a078078-9c27-4543-8e7d-8bd39eb0c3de-660-500-1-111111.jpg

  4

 • http://www.ikub.al/cache/images/5e/5e82bd3d-d450-4adb-a6d6-dfe896c1f5b2-660-500-1-111111.jpg

  5

 • http://www.ikub.al/cache/images/1b/1b20b454-e8c8-4c75-9686-25f30a54812d-660-500-1-111111.jpg

  6Na ndiqni
living
Nëse do të pretendoni më shumë nga bukuria juaj
(A do t’i drejtoheshit operacioneve plastike)Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
 0
MODA VESHJE
1112050096

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

spitaliamerikan

as