Tendencat e kepuceve 2012, taka te larta dhe te trasha.   
Foto galeri
Nga ikub.al 11 Jan
 
0
0


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
xhemile
Para 48 muajsh  
  
shum ju falimider
 
xhemile
Para 48 muajsh  
  
nccncncnn
 


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
MAX LED WALL Durres
Tradhtia
(A do t’ia falnit partnerit?)FILXHANI SOT

Mos thuaj asnjëherë "mbase" kur ne fakt do te thuash "jo".
RECETA E DITES

Kek-gërshet integral me limon
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Duhet t’i japim lajmin më të hidhur që ka marrë ndonjëherë….


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
KEPUCE MODA
1201110159

Reklame
Spanje


Reklame
inTV
Reklame
ventouris