Tendencat e kepuceve 2012, taka te larta dhe te trasha.   
Foto galeri
Nga ikub.al 11 Jan
 
0
0


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
xhemile
Para 40 muajsh  
  
shum ju falimider
 
xhemile
Para 40 muajsh  
  
nccncncnn
 


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta dhe aksesorë
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
Voila
Raiffeisen
Zilia është një ndjenjë njerëzore.
(Për çfarë do ta keni zili më shumë një femër?)
Living
FILXHANI SOT

Paraja mund te blejë gjithçka, por asnjëherë parimet, respek...
RECETA E DITES

Biskota me bajame dhe reçel portokalli
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

A duhet që ta dijë?


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
KEPUCE MODA
1201110159

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
AQSCert