marketkonekt
0 0
1
 

Keni fytyre te yndyrshme? Eficente maska me molle


Qe te pastroni fytyrën tuaj dhe te rregulloni yndyrën e lëkurës tuaj, provoni te bëni ketë maske bukurie dy here ne jave:

10 Shk
Burimi:

ikub.al

maske me molle
1 molle e qëruar
5 luge  te vogla kos


Pastroni  mollën nga brenda, hiqni farërat dhe prijeni ne copa te vogla. Grijeni ne blender deri sa te bluhet mire dhe te jete ne forme kremi. Përzieni  me kosin  duke e trazuar me një luge ose pirun. Përhapeni maskën  ne fytyrën tuaj dhe lëreni te veproje për  15 minuta. Pastaj shpëlajeni me ujë te bollshëm  te vaket dhe fshijeni me një peshqir.
 


em

ilma
Sondazh
Femrat e bukura në politikë
(Mendoni se bukuria është një element ndihmës ne realizimin e detyrës?)

Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: khoxha
Lexuar: ikub #:
 1  4.563 1202100151

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
xhenifer estrada
Para 32 muajsh  
  lekura dhe fytyra jane serioze

+2     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

GlobeAlbania

digitalb