Hotel Prestige
0 0
 
Moda 2012/2013   
Pervec sfilates:ia dhe veshjet
Nga ikub.al 13 Mar


Moda 2012/2013
1
1   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
lona
Para 23 muajsh  
  
very beautiful outfits of the week
 


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta dhe aksesorë
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj
Na ndiqni
ilma
living
Nga kopertinat e revistave femërore në Shqipëri
(Cila përmbush më mirë shijet tuaja?)ebuy


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: jeta12
ikub #:
MODA SFILATA VESHJE
1203130011


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
spitaliamerikan

Euromedica_120x300