Moda 2012/2013   
Pervec sfilates:ia dhe veshjet
Nga ikub.al 13 Mar
 
0
0


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
lona
Para 32 muajsh  
  
very beautiful outfits of the week
 


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta dhe aksesorë
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
Voila
Raiffeisen
Zilia është një ndjenjë njerëzore.
(Për çfarë do ta keni zili më shumë një femër?)
Living
FILXHANI SOT

Paraja mund te blejë gjithçka, por asnjëherë parimet, respek...
RECETA E DITES

Biskota me bajame dhe reçel portokalli
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

A duhet që ta dijë?


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: jeta12
ikub #:
MODA SFILATA VESHJE
1203130011

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
Digitalb