Hotel Prestige
0 0
 
Veshjet e sfilatave 2012/2013   
Foto
Nga ikub.al 14 Mar


Veshjet e sfilatave 2012/2013
1
1   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta dhe aksesorë
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj
Na ndiqni
ilma
living
Nga kopertinat e revistave femërore në Shqipëri
(Cila përmbush më mirë shijet tuaja?)ebuy


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: jeta12
ikub #:
SFILATA VESHJE
1203140025


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
spitaliamerikan

Euromedica_120x300