Fustane verore 2012   
Foto
Nga ikub.al 05 Pri
 
0
0
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
arlinda
Para 50 muajsh  
  
9345
 


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj
Sulaj
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
Fibank
MAX LED WALL Durres
Mes punës në shtet dhe asaj në privat
(Cilën do të preferonit?)

FILXHANI SOT

Mos harxhoni kohen kot duke kërkuar qe dikush t'iu doje, por...
RECETA E DITES

Perime të pjekura me mozzarella dhe proshutë
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk kisha qëllim të keq ndaj saj…


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: jeta12
ikub #:
FUSTAN
1204050049

Reklame
inTV


Reklame
Digitalb
Reklame
ventouris