Dieta e re Angeline Jolie qe do te shendoshet para marteses   
Angelina Jolie vendoset ne diete...
Nga Pour femme 08 Maj
 
0
0

angelina-jolie-dieta-ingrassanteAngelina Jolie vendoset ne diete, por ne rastin e saj, fatmiresisht nuk behet fjale per nje diete dobesuese por per nje diete per tu shendoshur. Sic e dini aktoria e bukur ka deklaruar martesen e saj me Bad Pitt: per kete evenimet, ajo ka vendosur te marri 5 kile, per te pasur forma me te buta dhe sensuale. Sipas te dhenave Angelina duhet te veshi nje fustan te Versaces, dhe per kete arsye ajo duhet te gjej format e trupit te nje kohe. Per te arritur objektivin e saj ajo ,ia ka lene kete ne dore nje shefi kuzhine shume te famshem , qe do ti sugjeroj disa pjata te shendetshme dhe kalorike qe t'ia arrij qellimet te saj ne pak muaj.
Sipas  :Daily Star " Angelina ka takuar shefin e kuzhines Jamie Oliver qe do ti studionte  per ate nje regjim  ushqimor me baze pjatash te thjeshta dhe natyrale, me objektivin qe te shendoshet 5 kile.


Dietat me te cuditshme te Angelina Jolie
Angelina Joli ne fakt vitet e fundit eshte akuzuar qe i eshte nenshtruar disa dietave vertet te cuditeshme, si regjimi i 600 kalorive.Vitin e kaluar ne fakt, revista IN Touch, kishte flolur per dieten shock te Angelina: nje regjime hiperkalorik duke humbur 600 kalori ne dite. Sipas disa fondeve po te kesaj reviste, ajo kalonte shume kohe dhe nje dite te tere pa ngrene dhe me shume veshtiresi perfundonte nje vakt komplet.
Angelina mbante nje diete depurative qe permbante vetem leng frutash te perpunuara, nje liter ose nje liter e gjysem uje, nje liter caj dhe supe.  " Luftoj  gjithmone me autostimen time te ulet" ka deklaaruar ajo "Dhe jam ne mendimin qe tek une gjerat e gabuar jane me shume se ato te sakta".

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Shëndeti dhe Fitness
Chez Moi
Yasmine
Big Brother
(Format i konsumuar apo jo?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Një pesimist sheh vështirësi ne çdo mundësi, ndërsa një opti...
RECETA E DITES

Mish qengji në furrë me patate
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: ANGELINA DIETA
Postuar nga: jeta12
ikub #:
1205080027
Reklame


Reklame
Oscal
Reklame
BERZH


Reklame
DGA_BigBrother9