amg
0 0
2
 

Kujdesje natyrale per thonjte e dobet


Thonjte jane problemi i shume femrave, por si te kujdesemi per to nese nuk i kemi mjaft te forte?

29 Maj
Burimi:

ikub.al

1823590641

Perberje me limon dhe vaj: Merrni nje tas dhe vendosni dy luge vaj ulliri dhe nje luge leng limoni, përziejini mire dhe me pas fusni thonjte. Lereni qe te veproje per disa minuta . Perseriteni kete metode per te pakten 10 dite.


Krem forcues te bere vete: Merrni nje krem baze ne farmaci dhe me pas shtojini nje luge me vaj ulliri, 15 pika vaj esencial limoni dhe 10 vaj esencial tea tree, përziejini mire dhe me pas vereni kremin tek gishtat. Lereni ashtu per 10 minuta. Aplikojeni kete krem dite per dite mengjes dhe darke.


Vaj forcues te bere vete : Merrni nje shishe manikyri, boshatiseni dhe pastrojeni, mbusheni gjysmen e saj me vaj ricino (pluhur vaj bimore), me pas hidhini brenda 10 pika te vajit esencial te limonit dhe si përfundim mbusheni shishen me vaj ulliri. Aplikojeni kete vaj tek thonjte, me penelin e shishes, dy here ne dite.


register


ventus

IKUB ne Instagram


ilma
Sondazh
Vajza
(A ju pelqen trupi juaj?)

Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: jeta12
ikub #:
 2
DOBESIA THONJ
1205290132

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
xhoi
Para 12 muajsh  
  
Sapo me rriten thojte ago me thyhen cfare to Ben ju lutem me ktheni pergjigje shpejt po favors:(
     
jonida
Para 12 muajsh  
  
Sapo me rriten thojte at a fillojne qe te krisen anash cfare tu Bej
     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

as
spitaliamerikan