Veshje per nenen e nuses   
Ja si mund te vishet nena e nuses
Nga ikub.al 27 Qer
 
0
0


Fustani:  Nuk duhet te jete shume I shkurtër. Nuk duhet te ngjash sikur po shkon ne një funeral. Zgjidhni një ngjyre  te alegro, si përshembull roza ( por jo roze te ndezur), copa mos te ketë forma gjeometrike, fustani te vij pas trupit dhe te jete me rrip ne bel. Si ky fustani I Milly


Bizhute:  kane një  rol shume te veçante ne paraqitje.  Zgjidhni ato me kujdes. Mund jete një bylyzyk  si ky i  Aurelie Bidermann


Sandalet:  Ne ketë sezon  e nxehte, duhen një pale sandale komode qe te ndihmojnë  te suportoni  tensionin dhe vapën  pa  vuajtur shume. . Ne çdo rast, këshillohet qe te keni dhe një pale sandale rezerve qe te shpëtojnë nga sandalet qe nuk janë komode.
Si fillim, zgjidhni  sandalet  qe kane take te rehatshme, si këto  këtu  te Ralph Lauren, qe mund ti mbashe gjate gjithë verës sepse janë te rehatshëm dhe mund te kombinohen shume  lehte me ngjyrat e tjera.


Çantat:  “JO” çantave te mëdha, zgjidhni një çante te vogël, si kjo e Anya Hindmarch…te paktën për ditën  e dasmës nuk keni  nevoje për te marre me vete çante qe ngjan si valixhe.

Vathet: Edhe vathet janë te rëndësishme, nëse I zgjidhni  këto  te Oscar de la Renta, do jeni me te kompletuar.
 

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Il Cammino
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Dasma
Chakra Jone
MAX LED WALL Durres
Nëse nuk do të përbënin problem financiar
(Do të kryenit ndërhyrje estetike në trupin tuaj, apo të pranonit atë qe ju ka rezervuar fati?)

Bordo Revista
FILXHANI SOT

Duajini te gjithë, por besojuni vetëm disave. Gjithçka është...
RECETA E DITES

Supë me hudhra
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk meritoj kaq ftohtësi…


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: khoxha
ikub #:
VESHJE
1206270132

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Allweb
Reklame
inTV