0 0
 
Cantat elegante per vjeshte/dimer 2012-2013   
Foto. Canta te koleksionit Liu Jo
Nga ikub.al 01 Gsh


Cantat elegante per vjeshte/dimer 2012-2013
1
1   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta dhe aksesorë
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj
Na ndiqni
ilma
living
Nga kopertinat e revistave femërore në Shqipëri
(Cila përmbush më mirë shijet tuaja?)

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: jeta12
ikub #:
CANTA DIMRI ELEGANTE VJESHTA
1208010117


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
spitaliamerikan

Euromedica_120x300