amg
0 0
0
 

Shendeti juaj fillon ketu...


Analiza biokimike, imunologjike dhe bakterologjike.

10 Gsh
Burimi:

ikub.al

Laborator SINANI - Rezultate te sakta dhe te shpejta!

 

Laboratori ofron analizat me aparatura te teknologjise bashkekohore, te licensuara nga CE:

- Gjak Komplet

- Analiza Biokimike

- Imunologji

- Bakteriologji

- Elektroforeza

 

Per informacione te metejshme na kontaktoni ne:

Adresa: Rr. "Mihal Grameno", Nr. 42, prapa BKT

Tel: +355 4 2340459

 

 

 


registerIKUB ne Instagram


ilma
Sondazh
Vajza
(A ju pelqen trupi juaj?)


Oferta te tjera
Shendeti juaj fillon ketu...

Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ebazi
ikub #:
 0 1208100084

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

as
spitaliamerikan