ebuy.al
Alexa Alexa
0 0
0
 

Shendeti juaj fillon ketu...


Analiza biokimike, imunologjike dhe bakterologjike.

10 Gsh
Burimi:

ikub.al

Laborator SINANI - Rezultate te sakta dhe te shpejta!

 

Laboratori ofron analizat me aparatura te teknologjise bashkekohore, te licensuara nga CE:

- Gjak Komplet

- Analiza Biokimike

- Imunologji

- Bakteriologji

- Elektroforeza

 

Per informacione te metejshme na kontaktoni ne:

Adresa: Rr. "Mihal Grameno", Nr. 42, prapa BKT

Tel: +355 4 2340459

 

 

 
hygeia655x90
Dermatologji
Stërvituni për një lëkurën të re
Harrojini solucionet e shtrenjta kundër rrudhave, sekreti i një lëkure të re qën
Pyet DermatologunSondazh
Cfare mendimi keni per depilimin lazer?


Oferta te tjera
Shendeti juaj fillon ketu...

Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ebazi
Lexuar: ikub #:
 0  2.727 1208100084

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Spitali Amerikan