Koleksioni i kepuceve vjeshte/dimer 2012-2013 " Giuseppe Zanotti"   
Foto
Nga ikub.al 19 Gsh
 
0
0   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta dhe aksesorë
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
ilma
living
Sensualiteti i Femrës
(Cila mendoni se është pjesa me sensuale e një femre?)


ebuy


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: jeta12
ikub #:
VJESHTA
1208150086


Argetohu Gjej
ebuy
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
spitali amerikan