Ventouris
Fustane mbremjeje per festat 2013   
Ne look-un i festave, duke marr shtys edhe nga stilistet e medhenje, nuk mund tju mungoje dicka e kuqe dhe dicka e shndritshme, guxoni me nje fustan te gjate...ja si te visheni per festa per te qene super glam.
Nga ikub.al 17 Dhj
 
0
0

 

Ne look-un i festave, duke marr shtys edhe nga stilistet e medhenje, nuk mund tju mungoje dicka e kuqe dhe dicka e shndritshme, guxoni me nje fustan te gjate...ja si te visheni per festa per te qene super glam.

Festat tashme jane prane, dhe per ti kaluar ato sa me bukur duke qene e kompletuar eshte e nevojshme te studioni look-un e duhur, mbase duke veshur dicka te kuqe. Nese pyetja juaj eshte se cfare do te vishni per festat e fundvitit?, ja disa keshilla dhe sygjerime duke marr shkas nga fustanet e mbremjeve me spektakolare dhe nga propozimet haute couture te stilisteve me prestigjoze.

Fustani i kuq per Vitin e Ri
E kuqja dhe e zeza jane ngjyrat klasike per fustanet e mbremjeve per festa, por outsider e Vitit te Ri 2013 eshte ngjyra blu e erret, shume elegante dhe jo banale, e arta per te rene ne sy. E kuqe, kuqe, kuqe! Kjo ngjyre ben menjehere feste, per tu veshur absolutisht per Vitin e Ri me detaje rubin ne fustan, me nje look total red, pak rendesi ka tonaliteti. Diktati i Vitit te Ri 2013 eshte "te ndjekesh personalitetin tend", mbase me detaje te arta apo te argjendta, ose me nje total look metalizat shume ne mode per dimrin 2013.

Detaje te shkelqyeshme per look-un e Vitit te Ri
Stil barok, look metalizat apo ujevara swarovski...detaje te shkelqyeshme jane gjithmone nje must have per nje look te vecante dhe super glam per naten e Vitit te Ri. Aksesoret duhet te zgjidhen me kujdes, jepini rruge te lire krijimtarise, sandale te zbukuruara me gure dhe clutch te cmuara.

loading...
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj

Ikub.al
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
Chez Moi
Teoren
Bukurosh, apo macho
(Si do ta preferonit të dashurin? )

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Ndonjëherë jeta është e çuditshme. Atëherë kur mendon se e k...
RECETA E DITES

Buding me fruta pylli
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: FESTE FUSTAN
Postuar nga: a.k
ikub #:
1212170147


Digitalb


UnionBank