0 0
 
Ngjyrat e preferuara te veres 2013   
Cilat do jene ngjyrat me ne mode gjate veres 2013-te? Zbulojini!
Nga ikub.al 22 JanNgjyrat e preferuara te veres 2013
E kuqja e Chanel-it
E kuqja e Chanel-it   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
migena
Para 26 muajsh  
  
do doja te shikoja fustenet e 2013
 
migena
Para 26 muajsh  
  
doja te shikoja fustanat e 2013 a mundem
 


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta dhe aksesorë
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj
Na ndiqni
ilma
living
Nga kopertinat e revistave femërore në Shqipëri
(Cila përmbush më mirë shijet tuaja?)ebuy


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
MODA NGJYRA
1301220164


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
spitaliamerikan

Euromedica_120x300