0 0
 
Modelet e reja të këpucëve dhe sandaleve për në pranverë   
Tendenca pranvere për këpucët dhe sandalet.
Nga Glamour 27 Mar
Motive etnike, transparence, taka te veçanta.... Ja disa nga tendencat e këpucëve dhe sandaleve për ne stinën e pranverës.

 Modelet e reja të këpucëve dhe sandaleve për në pranverë
Modelet e reja të këpucëve dhe sandaleve për në pranverë
Modelet e reja të këpucëve dhe sandaleve për në pranverë   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta dhe aksesorë
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj
Na ndiqni
ilma
living
Eneda apo Xhemi
(Kush i shkon më shumë Portokallisë )

katalogu


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1303270175


Argetohu Gjej
katalogu
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Euromedica_120x300