femra
0 0
0
 
Fustane nusesh Blumarine koleksioni 2013   
Çdo nuse zgjedh fustanin sipas personalitetit dhe stilit te saj.
Nga Veraclasse 11 Pri

Qe ne vogëli, ëndërrojmë ditën e zgjedhjes se fustanit te bardhe, ai qe, midis te gjithë fustaneve te nuseve, do te behet i përzgjedhuri ynë për dasme. Çdo nuse zgjedh fustanin sipas personalitetit dhe stilit te saj. Zgjedhja është shume e gjere, fustanet e nuseve nga te cilët do te zgjedhim janë gjithmonë shume te ndryshëm midis tyre. Çdo stilist zbavitet me linja dhe krijime te ndryshme. Linja Blumarine për nuset frymëzohet nga bota e zanave dhe propozon një bote magjike për ceremoninë e dasmës për pranvere 2013.

Koleksioni Blumarine

Koleksioni i fustane te nuseve luan me materiale te lehta dhe delikate, si tyli dhe sateni, te cilat shkëlqejnë nga drita e tyre, fal aplikimeve te perlave dhe kristaleve. Re te tyli për nuset qe, gjate ceremonisë se dasmës, dëshirojnë te ndihen si zana romantike. Blumarine ne koleksionin e nuseve preferon detajet e veçanta.

Fustane nusesh Blumarine koleksioni 2013

 • http://www.ikub.al/cache/images/ac/ac211354-df04-4f09-99df-e553f8d39705-660-500-1-111111.jpg

  1

 • http://www.ikub.al/cache/images/f8/f8e456d2-475b-4507-9572-9fd796a3cf2e-660-500-1-111111.jpg

  2

 • http://www.ikub.al/cache/images/71/71642cbb-67b7-4164-95c1-7e0f821fed54-660-500-1-111111.jpg

  3

 • http://www.ikub.al/cache/images/69/69bb1d49-dfbe-4f63-8579-0c41d63915f8-660-500-1-111111.jpg

  4

 • http://www.ikub.al/cache/images/52/52689e63-248a-4bf0-8d2a-514ff99b1057-660-500-1-111111.jpg

  5

 • http://www.ikub.al/cache/images/27/27e9e16e-7c94-4a4d-a80c-ecbddeb843ef-660-500-1-111111.jpg

  6

 • http://www.ikub.al/cache/images/29/294ff4f3-11cf-49d4-ab9d-f238a291cb9a-660-500-1-111111.jpg

  7Na ndiqni
living
Nëse do të pretendoni më shumë nga bukuria juaj
(A do t’i drejtoheshit operacioneve plastike)Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
 0 1304110099

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

spitaliamerikan

as