femra
0 0
0
 
Koleksioni i ri i çantave Alviero Martini 1A Classe Tuttifrutti   nga E & M Fashion Group 
Me shkëlqim dhe me ngjyra janë must te verës sipas Alviero Martini 1A Classe i cili krijon një linje çantash glossy frymëzuar nga ngjyrat e frutave
Nga Veraclasse 23 Pri

Lamtumire ngjyrave te errëta te dimrit, me koleksionin e ri te çantave për pranvere/vere 2013 by Alviero Martini 1A Classe Tuttifrutti  aksesoret ngjyrosen me ngjyra te gjalla te frutave. Vera e Alviero Martini 1A Classe prezantohet me handbag plote ngjyra, te gjalla dhe te gëzueshme për një sezon te ngrohte te ri dhe çapkëne.

Çantat Alviero Martini 1A Classe Tuttifrutti

Alviero Martini 1A Classe lancon një mood te ri dhe te freskët, me ngjyra dhe te gjalle për një vere me tone te ndezura. Frymëzimi vjen si pasoje e produkteve te verës, frutat me ngjyrat e tyre te mrekullueshme. Behet fjale për një koleksion glossy, te shkëlqyeshme qe sheh si protagoniste handbag, shopping dhe çanta qe varen ne qafe për një vere 2013 me çantat e modës se fundit. Ngjyrat e errëta mbyllini ne cepin e dollapit, ndërsa lërini hapësire ngjyrave navy dhe bluette, ngjyra e kuqes e domates, ngjyra e bananes, e limonit, luleshtrydhes etj. Çantat Alviero Martini 1A Classe Tuttifrutti bëjnë për vete zemrat e te rinjve qe dëshirojnë te gjallërojnë outfit e tyre me klasë karakteristik e brand-it.

Koleksioni i ri i çantave Alviero Martini 1? Classe Tuttifrutti

 • http://www.ikub.al/cache/images/b6/b6e99090-29b3-40b9-b947-df3a2fe6c048-660-500-1-111111.jpg

  1

 • http://www.ikub.al/cache/images/d3/d3f3cd3e-277c-4ff3-b3fc-f09a6e9190fd-660-500-1-111111.jpg

  2

 • http://www.ikub.al/cache/images/db/db85e190-2d4d-45d2-88fc-38f84c82a4fa-660-500-1-111111.jpg

  3

 • http://www.ikub.al/cache/images/cf/cf3c5f43-8c24-47e9-9de9-59365a689f84-660-500-1-111111.jpg

  4

 • http://www.ikub.al/cache/images/29/29d4df72-a9e4-4dd9-be06-e1606e728115-660-500-1-111111.jpg

  5

 • http://www.ikub.al/cache/images/22/22b744a2-2069-44e6-bc50-e71182c289aa-660-500-1-111111.jpg

  6Na ndiqni
living
Nëse do të pretendoni më shumë nga bukuria juaj
(A do t’i drejtoheshit operacioneve plastike)Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
 0 1304230134

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

as
spitaliamerikan