digitalb
0 0
3
 
Elegante dhe moderne ne cdo moment te dites, vetem tek Boutique "Mi SUEÑO"   nga Mi SUEÑO 
Jeni te lodhur duke i marre dyqanet me radhe per te krijuar veshjen qe ju deshironi? Tek "Mi SUEÑO" ju mund te krijoni veshjen tuaj per cdo event apo cdo moment te dites.
Nga ikub.al 03 Qer

Vera sapo ka filluar dhe kete vit na ofron nje larmi te pafund ngjyrash dhe kombinimesh duke ndjekur gjithmone tendencat e fundit. 

Boutique "Mi SUEÑO" i sapohapur ne nje nga rruget me te njohura te kryeqytetit per shopping ne "Myslym, Shyri", ju ofron veshje  nga ato klasiket per evente te vecanta si ballo, mbremje...deri tek fustanet verore plot jete dhe veshje Casual. 

 

Na vizitoni ne: 

Adresa: Rr. "Myslym Shyri", perballe AMC

Cel: +355 6937 70228

E-mail: nadalinakoci22@gmail.com

 

 

Boutique Mi SUEÑO lajtmotivi i veres

 • http://www.ikub.al/cache/images/1d/1dfd444d-b47d-4759-ba78-8068c7e62c81-660-500-1-111111.jpg

  3

 • http://www.ikub.al/cache/images/84/84765726-2405-4c02-9bb8-f99a0d85dfd2-660-500-1-111111.jpg

  4

 • http://www.ikub.al/cache/images/86/865db47b-4dab-4d79-ad35-4047b1e4175f-660-500-1-111111.jpg

  5

 • http://www.ikub.al/cache/images/77/776c0f7a-0f43-46f7-a90e-63be05926ae7-660-500-1-111111.jpg

  6

 • http://www.ikub.al/cache/images/1a/1a6c5470-a995-4b7c-a077-8d088de51480-660-500-1-111111.jpg

  7

 • http://www.ikub.al/cache/images/e7/e73dd4bf-e436-4ba5-9118-8a97f1aec213-660-500-1-111111.jpg

  8

 • http://www.ikub.al/cache/images/fb/fb9c0f35-fd99-4ddc-b58b-f72d34a531ee-660-500-1-111111.jpg

  9

 • http://www.ikub.al/cache/images/e7/e735718b-eefa-47d2-95bd-f52e76a8b087-660-500-1-111111.jpg

  10

 • http://www.ikub.al/cache/images/ce/ce21e141-2bb1-4be6-9f08-c73bc5b31c2c-660-500-1-111111.jpg

  11

 • http://www.ikub.al/cache/images/4b/4be8b892-fdcf-46c6-be0d-ec641d71c8d4-660-500-1-111111.jpg

  12

 • http://www.ikub.al/cache/images/fb/fb58c509-2842-4093-9978-4752ec74fdc4-660-500-1-111111.jpg

  13

 • http://www.ikub.al/cache/images/20/201d1ccf-6341-4851-9239-d975fcdf5331-660-500-1-111111.jpg

  15

 • http://www.ikub.al/cache/images/ce/cedcec15-91f0-4e6c-80b5-ccc30b0ae953-660-500-1-111111.jpg

  15

salus
Na ndiqni
Të rejat e fundit vijne në inbox tuaj
ipazar
living
Jeta sot është bërë shumë dinamike. Për të qenë në trendin e kohës
(Cilën do të shihni me më shumë përparësi)Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ebazi
ikub #:
 3 1306030045

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
arta
Para 17 muajsh  
  
se ishin shum te bukura
+1     
arta
Para 17 muajsh  
  
po para sikur ta kishim kaq afer do vinim
-1     
ela
Para 19 muajsh  
  
Ne butikun Mi Sueno mund te gjeni larmishmeri te modes se fundit zgjedhur me shume shije nga Nadalina. Vajza ju sygjeroj te shkoni sepse vertet do te mbeteni sh te kenaqur dhe per cmimet konkuruese.

+1     


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
digitalb
spitaliamerikan

as