Hotel Prestige
0 0
 
Fustane të mrekullueshëm për në verë   
E kush nuk do donte te dukej bukur gjate verës? Ja disa nga tendencat e fustaneve për këtë vit.
Nga Femina 03 QerFustane të mrekullueshëm për në verë
Fustane të mrekullueshëm për në verë
Fustane të mrekullueshëm për në verë   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta dhe aksesorë
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj
Na ndiqni
ilma
living
Nga kopertinat e revistave femërore në Shqipëri
(Cila përmbush më mirë shijet tuaja?)ebuy


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
FUSTANI TENDENCA VERA
1306030116


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
spitaliamerikan

Euromedica_120x300