amg
0 0
0
 

Lesna sh.p.k sjell prane jush produktet me cilesore per arredimin e shtepise tuaj


Ne jemi ne hap me te bukuren dhe sjellim me te mirat per shtepine tuaj...

21 Qer
Burimi:

ikub.al

Vizioni LESNA eshte te krijoje nje jete te perditshme sa me te mire per te gjithe klientet e saj. Ne e bejme kete te mundur duke ofruar nje game te gjere produktesh te mire dizenjuara dhe funksionale me cmime te ulta qe shume njerez mund t'i perballojne ato.

LESNA - Na ndiqni!                                   

Ne LESNA sh.p.k Tirane ju mund te gjeni :Dyer & Dritare PVC, Dyer & Dritare Druri Solar & Merant,Grila dhe rrjeta,kundra insekteve, Dritare Çatie, Shkalle Tavani, Dyer garazhi,Dyer te hyrjes te Plastikes & Drurit, Dyer te brendshme, Parket & Laminat, Kuzhina, Dhoma gjumi, Mobilje per zyra, Tavolina, Karrige e shume e shume te tjera...

Adresa: Autostrada Tirane-Durres, Km 2, Rr.Dytesore mbrapa Casa Italias

Phone:  +355672003356 & +355672003357
Email:  info-al@lesna.net
Web:   www.lesna.net


Lesna shpk

 • http://www.ikub.al/cache/images/12/12f77de2-f671-4daa-bbd1-27edae44a090-660-500-1-111111.jpg

  1

 • http://www.ikub.al/cache/images/69/69f558ca-5247-46f0-a0e9-298322a0e7e4-660-500-1-111111.jpg

  2

 • http://www.ikub.al/cache/images/4d/4d22622c-ba25-4942-b64b-a175dd34c159-660-500-1-111111.jpg

  3

 • http://www.ikub.al/cache/images/4d/4d1f7696-39de-4dcd-b962-b29612b71e12-660-500-1-111111.jpg

  4

 • http://www.ikub.al/cache/images/22/22eec2d1-2bdc-45be-93fa-5ef8d2e25926-660-500-1-111111.jpg

  5

 • http://www.ikub.al/cache/images/27/278ab900-1fcd-4448-b988-7966b53a3bec-660-500-1-111111.jpg

  6

 • http://www.ikub.al/cache/images/1d/1dffd34b-e20a-4d7d-9cbd-23c245c15ccf-660-500-1-111111.jpg

  7

 • http://www.ikub.al/cache/images/e8/e8d00ea5-8817-47bf-9f47-a1bf195e800a-660-500-1-111111.jpg

  8

 • http://www.ikub.al/cache/images/7d/7d2a39a6-27e7-49f9-8427-4b5be4b853ab-660-500-1-111111.jpg

  10

 • http://www.ikub.al/cache/images/64/64f8c552-8eaa-4862-9cbf-4f5c91f3e997-660-500-1-111111.jpg

  9

 • http://www.ikub.al/cache/images/40/40ef3805-64c1-4e94-8a10-0150b111becf-660-500-1-111111.jpg

  11

 • http://www.ikub.al/cache/images/69/69d75131-76b0-4c21-b483-7657dbf346b9-660-500-1-111111.jpg

  13

 • http://www.ikub.al/cache/images/55/554275d5-d155-48bf-8fc9-3dc3d7130edc-660-500-1-111111.jpg

  12

 • http://www.ikub.al/cache/images/2a/2a140e0e-eb60-4490-bf87-7162b8e83708-660-500-1-111111.jpg

  15

 • http://www.ikub.al/cache/images/30/301615a8-da5f-42ea-bf2a-b0f2c86fc677-660-500-1-111111.jpg

  14

 • http://www.ikub.al/cache/images/09/09ef49be-c81c-4d1d-b885-c321d1b81083-660-500-1-111111.jpg

  16

 • http://www.ikub.al/cache/images/2b/2bce0736-a1e6-4aaf-a644-541153f58744-660-500-1-111111.jpg

  17

 • http://www.ikub.al/cache/images/21/211735d2-4377-479a-9cb2-ba9a6f35c52e-660-500-1-111111.jpg

  18

 • http://www.ikub.al/cache/images/57/57f6a73b-8875-4cfa-9f45-9a58b3b7edcf-660-500-1-111111.jpg

  19

 • http://www.ikub.al/cache/images/a9/a98b874e-f7ad-4e0b-852c-5873f7d41a1a-660-500-1-111111.jpg

  20

 • http://www.ikub.al/cache/images/27/2706afc9-1de2-4422-99e8-b4318299c891-660-500-1-111111.jpg

  21

 • http://www.ikub.al/cache/images/0b/0b873939-0ab8-4aed-807c-00bc40bb444b-660-500-1-111111.jpg

  22

 • http://www.ikub.al/cache/images/96/96785191-c47b-400a-ab21-f1894f87741e-660-500-1-111111.jpg

  23

 • http://www.ikub.al/cache/images/3c/3ce21ca5-9c3e-4439-a000-336d115957ad-660-500-1-111111.jpg

  24

 • http://www.ikub.al/cache/images/30/30196170-609c-41df-a9d4-16b97acfedac-660-500-1-111111.jpg

  25

 • http://www.ikub.al/cache/images/d2/d2c61eb2-0387-48f8-a857-d05ed133b53c-660-500-1-111111.jpg

  26

 • http://www.ikub.al/cache/images/4a/4a5c9344-ac7c-4af7-9af9-9e96a1951087-660-500-1-111111.jpg

  27

 • http://www.ikub.al/cache/images/88/88f95e67-d825-4219-8cb0-66fd2e9d0ff7-660-500-1-111111.jpg

  28

 • http://www.ikub.al/cache/images/44/44d130fb-6e22-41bc-974f-72b664a786fc-660-500-1-111111.jpg

  29

 • http://www.ikub.al/cache/images/4b/4be9c72c-a08e-48b5-b517-899a5511900d-660-500-1-111111.jpg

  30

 • http://www.ikub.al/cache/images/df/dfdc14ec-824f-45ec-877e-bf6359dbe75f-660-500-1-111111.jpg

  31

 • http://www.ikub.al/cache/images/61/61aa2e8f-fd8a-4846-8fc2-7f451c40cf6a-660-500-1-111111.jpg

  32

 • http://www.ikub.al/cache/images/3b/3b3bfaae-63d7-4ad3-a71a-c61c47b6b471-660-500-1-111111.jpg

  33

 • http://www.ikub.al/cache/images/d4/d47cd9ca-758c-4f35-9515-5a6564d993e7-660-500-1-111111.jpg

  34

 • http://www.ikub.al/cache/images/5d/5d88126e-c4f1-4f23-bdce-2a23a20cd1b9-660-500-1-111111.jpg

  35

register


ventus

IKUB ne Instagram


ilma
Sondazh
Vajza
(A ju pelqen trupi juaj?)

Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Odeta
ikub #:
 0 1306210078

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

as
spitaliamerikan