femra
0 0
0
 
Xhaketa dhe pallto për te përballuar sezonin e ftohtë   
Te gjata, te shkurtra, me ngjyra apo lëkurë, ja cilat janë disa nga tendencat e xhaketave dhe palltove për sezonin vjeshte/dimër 2013-2014.
Nga Be 16 Sht

Xhaketa dhe pallto për te përballuar sezonin e ftohtë

 • http://www.ikub.al/cache/images/bc/bcb26ebc-17ee-4a86-a269-9e156bed6092-660-500-1-111111.jpg

  Xhaketa dhe pallto për te përballuar sezonin e ftohtë

 • http://www.ikub.al/cache/images/ef/ef10368b-75ec-4177-a4f9-17d99b0a0ccb-660-500-1-111111.jpg

  Xhaketa dhe pallto për te përballuar sezonin e ftohtë

 • http://www.ikub.al/cache/images/39/39788472-4f40-4684-8455-98718fb2eeb5-660-500-1-111111.jpg

  Xhaketa dhe pallto për te përballuar sezonin e ftohtë

 • http://www.ikub.al/cache/images/49/4931f590-8d44-44dc-9952-89fd99a02cba-660-500-1-111111.jpg

  Xhaketa dhe pallto për te përballuar sezonin e ftohtë

 • http://www.ikub.al/cache/images/86/86265102-9017-4e96-908f-b1cc27b0c371-660-500-1-111111.jpg

  Xhaketa dhe pallto për te përballuar sezonin e ftohtë

 • http://www.ikub.al/cache/images/dc/dcfbb1d2-c167-4cc4-b3f8-25eab145341b-660-500-1-111111.jpg

  Xhaketa dhe pallto për te përballuar sezonin e ftohtë

 • http://www.ikub.al/cache/images/88/88283af0-657b-4ac7-ba1f-5d5b2fe65678-660-500-1-111111.jpg

  Xhaketa dhe pallto për te përballuar sezonin e ftohtë

 • http://www.ikub.al/cache/images/fa/fae49da1-9833-4492-9e4a-fe3506b918b3-660-500-1-111111.jpg

  Xhaketa dhe pallto për te përballuar sezonin e ftohtë

 • http://www.ikub.al/cache/images/ff/ff4eb4ef-fc21-4061-b596-d601ee7a28a4-660-500-1-111111.jpg

  Xhaketa dhe pallto për te përballuar sezonin e ftohtë

 • http://www.ikub.al/cache/images/af/afb0ab92-0f59-4292-805a-9936423d6c41-660-500-1-111111.jpg

  Xhaketa dhe pallto për te përballuar sezonin e ftohtë

 • http://www.ikub.al/cache/images/1f/1f7970b3-6016-42e8-9812-6352706d1f0c-660-500-1-111111.jpg

  Xhaketa dhe pallto për te përballuar sezonin e ftohtë

 • http://www.ikub.al/cache/images/61/61addc8b-e578-4b02-b038-a5db6ba1bdf5-660-500-1-111111.jpg

  Xhaketa dhe pallto për te përballuar sezonin e ftohtëNa ndiqni
living
Nëse do të pretendoni më shumë nga bukuria juaj
(A do t’i drejtoheshit operacioneve plastike)Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
 0 1309160112

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

spitaliamerikan

as