Dyqantaxi
Dyqan taxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Dizajn i kuzhinave moderne të bardha
 
Shperndaje
ikub#: 1310270064
Edhe pse kuzhinat me shumë ngjyra janë fuqishëm në trend, kuzhinat e bardha janë ende në modë. Kjo ngjyrë e përjetshme krijon një dekor tradicional të stilit të lartë.

Për fansët e pastërtisë dhe qartësisë së të bardhës po ju paraqesim një koleksion modern të kuzhinave të bardha.Për të shmangur pamjen e ftohtë dhe të mërzitshme të së bardhës ku mobiljet, muret, madje dhe raftet janë të bardhë mund të përdorni perde ose pajisje dekorative shumëngjyrëshe për të gjallëruar ambientin. Ideja më e mirë për të arreduar kuzhinën e bardhë është të integrojë elemente druri në të. Gjithashtu në ambientet ku mbizotëron e bardha lulet dhe bimët jeshile duken shumë bukur.

loading...


Ventouris
ventouris


Marre nga stylish eve
Shfleto artikuj te tjere per: BARDHE DIZAJN KUZHINA MODERNE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
loading...
Raiffeisen
Teuta

FAF

Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved