PALESTRA STATIC   nga Static Fitness Club 
Palestra Static eshte nje nga palestra me profesionale ne Tirane
Nga ikub.al 11 Tet
 
0
0

PALESTRA STATIC

 

Palestra Static eshte nje nga palestra me profesionale ne Tirane.
Ne kete palester ofrohen sherbime te ndryshme per te gjitha grupmoshat, si psh: gjimnastike e mengjesit, aerobi, fitness, pishine, fizioterapi, sauna, etj.
Oraret qe palestra qendron e hapur jane 7:00 me 22:30. 

 

 

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
enxhibasha
Para 3 muajsh  
  
ku ndodhet kjo palester dhe sa eshte paga mujore ju lutem?
 
Flogert
Para 65 muajsh  
  
Pershendetje!Me quajn Flogert Mullaj dhe jam i interesuar per pjesen e fisioterapis pasi kam studiuar per fisioterapi tek universiteti "zoja e keshillit te mire"!doja te dija ne ju intereson staf per pjesen e fisioterapis!FAleminderit!
 
joni
Para 66 muajsh  
  
ok tek liqeni, po cmimet ? flm !!!
 
argjenti
Para 67 muajsh  
  
tek rr. Dora D'Istria afer Liqenit e gjeni
 
Desi
Para 67 muajsh  
  
Te njejten gje deshiroj te di edhe une, ku ndodhet kjo palester?1
 
Zana
Para 67 muajsh  
  
Pershendetje, a mund ta di se ku ndodhet kjo palester dhe si jane cmimet? Faleminderit!
 


Il Cammino
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Shëndeti dhe Fitness
MAX LED WALL Durres
Nëse nuk do të përbënin problem financiar
(Do të kryenit ndërhyrje estetike në trupin tuaj, apo të pranonit atë qe ju ka rezervuar fati?)

Bordo Revista
FILXHANI SOT

Nëse do ta njohësh mire dike, mos dëgjo çfarë thotë, por shi...
RECETA E DITES

Krostatë me boronica
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk meritoj kaq ftohtësi…


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: qendra fitnes
ikub #:
810110251

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Allweb
Reklame
inTV