marketkonekt
0 0
5
 

PALESTRA STATIC


Palestra Static eshte nje nga palestra me profesionale ne Tirane

11 Tet
Burimi:

ikub.al

PALESTRA STATIC

 

Palestra Static eshte nje nga palestra me profesionale ne Tirane.
Ne kete palester ofrohen sherbime te ndryshme per te gjitha grupmoshat, si psh: gjimnastike e mengjesit, aerobi, fitness, pishine, fizioterapi, sauna, etj.
Oraret qe palestra qendron e hapur jane 7:00 me 22:30. 

 

 


em

ilma
Sondazh
Tek partneri që do të dëshironit të kishit
(Cilën nga cilësitë e mëposhtme do te rendisnit te paren)

Oferta te tjera
PALESTRA STATIC

Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: qendra fitnes
Lexuar: ikub #:
 5  7.993 810110251

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Flogert
Para 38 muajsh  
  
Pershendetje!Me quajn Flogert Mullaj dhe jam i interesuar per pjesen e fisioterapis pasi kam studiuar per fisioterapi tek universiteti "zoja e keshillit te mire"!doja te dija ne ju intereson staf per pjesen e fisioterapis!FAleminderit!
-2     
joni
Para 40 muajsh  
  
ok tek liqeni, po cmimet ? flm !!!
     
argjenti
Para 40 muajsh  
  
tek rr. Dora D'Istria afer Liqenit e gjeni
     
Desi
Para 40 muajsh  
  
Te njejten gje deshiroj te di edhe une, ku ndodhet kjo palester?1
     
Zana
Para 40 muajsh  
  
Pershendetje, a mund ta di se ku ndodhet kjo palester dhe si jane cmimet? Faleminderit!
     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


acdurres

spitaliamerikan