marketkonekt
0 0
2
 

Kepucet me te bukura te pasarelave


Chanel, Dior, Givenchy

12 Jan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Modelet ne sfilaten e Chanel

Modele ne sfilaten Dior

Modele ne sfilaten Givenchy

Ju duken modele abstrakte? Keto jane modelet qe jane cilesuar me te bukurat nga kritiket e modes.


em

ilma
Sondazh
Këngëtaret e reja
(Performancat e tyre shoqërohen prej shumë të rinjsh dhe adoleshentë. Ata ndodhen aty se ju pëlqen?)
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: akora
Lexuar: ikub #:
 2
 8.195 901120017

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
lule
Para 31 muajsh  
  
kam deshir te sho kpuc me kualitet
     
SONILA
Para 32 muajsh  
  
UNE JAM SONILA I KAM 11 VJET JAM E MADHE JAM NE SHKOLL MSOJ
SHUM MIR JAM NXENESE SHUM E MIR ETJERA .
     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


acdurres

spitaliamerikan

dga