Si te bejme per vete nje mashkull single   nga ikubFEMRA 
Te besh per vete nje beqar prej vitesh, mbase i mesuar te jetoje vetem, me te gjitha zakonet e tij nuk eshte nje gje e lehte. Mbase duhet te beni nje dallim.
  10 Gsh
 
0
0

Te besh per vete nje beqar prej vitesh, mbase i mesuar te jetoje vetem, me te gjitha zakonet e tij nuk eshte nje gje e lehte. Mbase duhet te beni nje dallim.

 

Te takosh nje person sapo ka dal nga nje marrdhenie e deshtuar, dhe mbase ka akoma "plage" qe i dhembin, te jep me shume mundesine te ndertosh nje lidhje sesa nje beqar prej vitesh. Te pij, te dali me shoket, ndeshje etj asnje qe nuk i kerkon llogari per zgjedhjet e tij... jane "llukse" te veshtira per te hequr dore. Te themi te drejten kur je single ka deshira jote, dhe jo se ju kane refuzuar, ndjehesh mire dhe nuk e ndjejne te nevojshme te krijojne nje marredhenie serioze. Por cfare duhet te beje nje vajze e cila dashurohet me nje beqar te tille? Asnjeri nuk ka ambicje qe te jetoj i vetem deri ne fund te diteve te tij. Te gjithe shpresojne se heret apo vone do te takojne shpirtin binjak. Veshtiresia eshte te njohesh dhe te kuptosh qe disa sakrifica jane te kota per te pasur ne krah personin e jetes sone. Nga ana tjeter nuk duhet te jeni kembengules, pasi do te keni efekt te kundert. Te jetoni se bashku apo te keni nje lidhje mund te jete me shume mbytese nese nuk i ngjisni shkallet nje e nga nje. Mos vraponi, prisni te jete ai te vendos. Vetem keshtu do te kuptoj qe po ben hapa me deshiren e tij dhe jo se ndihet i detyruar./burimi: ikubINFO/

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Sulaj
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Sex & the city
Fibank
MAX LED WALL Durres
Mes punës në shtet dhe asaj në privat
(Cilën do të preferonit?)

FILXHANI SOT

Të dashurosh do të thotë të dish të thuash “Të dua” pa folur...
RECETA E DITES

Kek me jogurt
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk dua të jetoj më me atë…


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
908100009

Reklame


Reklame
Digitalb
Reklame
ventouris


Reklame
inTV