Performancat e Faton Maculës me yjet botërore    nga ikubFEMRA 
Në një intervistë për "Infopress", këngëtari Faton Macula ka treguar për performancat e përbashkëta me yjet e muzikës botërore të zhanrit pop dhe hip-hop. Disa prej yjeve që Fatoni ka bashkëpunuar janë Marc Anthony, Marry J. Blidge, Missy Elliot, Gladys Knight etj.
  14 Sht
 
0
0

Në një intervistë për "Infopress", këngëtari Faton Macula ka treguar për performancat e përbashkëta me yjet e muzikës botërore të zhanrit pop dhe hip-hop. Disa prej yjeve që Fatoni ka bashkëpunuar janë Marc Anthony, Marry J. Blidge, Missy Elliot, Gladys Knight etj.

“Me Marc Anthonyn më pati ra rasti të bashkëpunoj pasi që drejtori muzikor i bendit të tij ka qenë në një xhaz-klub ku unë kam bërë muzikë. Ai më ka dëgjuar duke performuar, dhe më ka ofruar ofertë që të performoj në bendin e tij pa kurrfarë audicioni, siç ndodh rëndom”, thotë Fatoni, i cili ka qenë pesë muaj kitarist i këngëtarit të mirënjohur Marc Anthony. “Përveç me Marc Anthonyn, ku kam performuar rreth pesë muaj, më pas kam pasur rastin të bashkëpunoj edhe me disa yje të popit dhe hip-hop skenës botore, siç janë: Missy Elliot, Faith Hill, Gladys Knight, Carl Thomas, Marry J. Blidge, Fantasia. Te Fantasia jam në albumin e saj të riun që titullohet ‘Two Weeks Notice’. Dhe te krejt këta jam pritur në nivelin më profesional të mundshëm”, shton kitaristi.

loading...
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Egzo Raqa
Para 20 muajsh  
  
O Adriana Po leji foret e renat e tuja se une jotoj me NY edhe e di me kon Bon ky King muzik,more majmun femen koke ti,ski faj se Shqiptart kur Mir Nuk kan qejf me pa te veti Hajde NY e kontaktom mu e une te qoj ne klubet e venet ku Bon Faton Macula muzik edhe e sheh qfar vene Jon ato edhe me kon Bon aj muzik. Edhe qysh Po doket ti Koke mashkull e Po I tutesh Fatonit e e ki qit profil palidhje.
 
Egzo Raqa
Para 20 muajsh  
  
O Adriana Po leji foret e renat e tuja se une jotoj me NY edhe e di me kon Bon ky King muzik,more majmun femen koke ti,ski faj se Shqiptart kur Mir Nuk kan qejf me pa te veti
 
Adriana
Para 55 muajsh  
  
Ju lutem, kur e keni konfirmuar ju qe Fatoni ka luajtur muzik me Mark Anthony apo Mary j Blige apo sic pretendon Fatoni se e ka bere nje gje te till? e gjitha eshte spekulim ngaqe ky njeri eshte mashtrues dhe ne amerik qendron ilegalisht. Me vjen keq si ka arrit ky njeri ti manipulon njerezit/gazetaret. Perveq tjerash eshte borxhlinje i shume bizneseve ne Kosove, njeri nder ta jam dhe une. Por ne anen tjeter, kur mediat nuk kan qfar te publikojne apo nuk posedojn gazetari te mirefillt hulumtuese, ather edhe mund te genjesh dhe keto media ju reklamojne pa problem
 
Adriana
Para 55 muajsh  
  


Adriana Sojeva•a few seconds ago - Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Femrat.al
Ikub Promo
FILXHANI SOT

RECETA E DITES

# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
909140029