Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese   |  Time.al
 
 
Floke: prerje te shkurtra
 
Shperndaje
ikub#: 910150002

           

 

Kush ka thene qe floket e shkurter nuk jane femerore? Edhe ne boten e spektaklit jane shume vipa te cilat adoptojne kete look dhe bejne tendence. Sigurisht per te mbajtur nje model te tille ju duhet nje stil me te vertet i vecante. Per ato qe nuk e ndjejne te kene nje stil flokesh te shkurter mund te tentojne tek stili bob, shume ne mode kohet e fundit, shume i dashur edhe per Katie Holmes./burimi: ikubINFO/
 

Postuar:15 Tet
 
Shfleto artikuj te tjere per:

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Më Të Fundit
Beje Vete
Këshilla për flokë me shkëlqim dhe butësi
Beje Vete
8 këshilla për t’i trajtuar floket
Beje Vete
Modele flokesh per bionde
Beje Vete
Keni floke te erret? 14 modele per juCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved