ebuy.al
Alexa Alexa
0 0
0
 

Floke: prerje te shkurtra


Kush ka thene qe floket e shkurter nuk jane femerore?

15 Tet

           

 

Kush ka thene qe floket e shkurter nuk jane femerore? Edhe ne boten e spektaklit jane shume vipa te cilat adoptojne kete look dhe bejne tendence. Sigurisht per te mbajtur nje model te tille ju duhet nje stil me te vertet i vecante. Per ato qe nuk e ndjejne te kene nje stil flokesh te shkurter mund te tentojne tek stili bob, shume ne mode kohet e fundit, shume i dashur edhe per Katie Holmes./burimi: ikubINFO/
 




hygeia655x90




Dermatologji
Stërvituni për një lëkurën të re
Harrojini solucionet e shtrenjta kundër rrudhave, sekreti i një lëkure të re qën
Pyet Dermatologun







Sondazh
Cfare mendimi keni per depilimin lazer?





Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: akora
Lexuar: ikub #:
 0
 5.201 910150002





   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Kerkoni Gjeni Prona









| Shto tek te Preferuarat




Spitali Amerikan