amg
0 0
1
 

Maska per floke te bera vet


Per te ndihmuar floket te jene te fort, te shendetshem, te shkelqyeshem dhe te ushqyer mire provoni te beni vet nje maske natyrale.

16 Tet

Perberesit:

1 banane
1 molle
2 luge mjalte

                            


Per te ndihmuar floket te jene te fort, te shendetshem, te shkelqyeshem dhe te ushqyer mire provoni te beni vet nje  maske natyrale: shtrydhni mollen dhe bananen dhe me pas shtojini 2 lug mjalte. Shtrijeni ne menyre uniforme kremin e perftuar ne te gjithe koken dhe mbajeni per rreth 20 minuta. Me pas shpelajeni me uje te bollshem dhe lani floket me produktet tuaja te zakonshme. Efekti? Floke te shndritshem, te fort dhe shume te bute!/burimi: ikubINFO/
 

ventus

IKUB ne Instagram


ilma
Sondazh
Vajza
(A ju pelqen trupi juaj?)

Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: akora
ikub #:
 1
910160007

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
une vush
Para 43 muajsh  
  
a ndikon negativisht kjo mask
+1     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

as
spitaliamerikan