marketkonekt
0 0
1
 

Maska per floke te bera vet


Per te ndihmuar floket te jene te fort, te shendetshem, te shkelqyeshem dhe te ushqyer mire provoni te beni vet nje maske natyrale.

16 Tet

Perberesit:

1 banane
1 molle
2 luge mjalte

                            


Per te ndihmuar floket te jene te fort, te shendetshem, te shkelqyeshem dhe te ushqyer mire provoni te beni vet nje  maske natyrale: shtrydhni mollen dhe bananen dhe me pas shtojini 2 lug mjalte. Shtrijeni ne menyre uniforme kremin e perftuar ne te gjithe koken dhe mbajeni per rreth 20 minuta. Me pas shpelajeni me uje te bollshem dhe lani floket me produktet tuaja te zakonshme. Efekti? Floke te shndritshem, te fort dhe shume te bute!/burimi: ikubINFO/
 


em

ilma
Sondazh
Tek partneri që do të dëshironit të kishit
(Cilën nga cilësitë e mëposhtme do te rendisnit te paren)
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: akora
Lexuar: ikub #:
 1
 37.461 910160007

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
une vush
Para 40 muajsh  
  
a ndikon negativisht kjo mask
+1     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


acdurres

spitaliamerikan