Maska per fytyre: keshilla per perdorim - Content, Fashion, Beauty - ikub.al
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese   |  Time.al
 
 
Maska per fytyre: keshilla per perdorim
 
Shperndaje
ikub#: 911280009

Momenti ideal per te bere nje maske, eshte ai pasi te keni bere dush, pasi avulli hap poret dhe ne kete menyre ben te mundur qe maska te penetroje ne thellesi te lekures, gjithashtu e rendesishme eshte te qetesoheni. Nese nuk beni banjo atehere eshte e keshillueshme te beni avull per fytyren. Perpara se te shtrini masken, eshte e rendesishme te pastroni mire fytyren, me pas shtrini masken ne fytyre dhe ne qafe duke evituar konturin e syve dhe te buzeve. Lereni ne qetesi per te pakten 10 minuta, dhe me pas shpelajeni me uje te vaket. Aplikoni nje krem hidratant duke e masazhuar me delikatese me levizje rrotulluese./burimi: ikubINFO/

 Ventouris


Postuar:28 Nën
 
Shfleto artikuj te tjere per:Albtelecom


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Më Të Fundit
Fashion
8 mënyra të thjeshta për të veshur bukur një t-shirt
Fashion
Ngjyrat e duhura të manikyrit për verë
Fashion
Gërshetat, kopjoni modelet më të bukura të yjeve
Fashion
5 sekrete që make up-i t’ju qëndrojë më gjatë
Teoren
Chez Moi

Digitalb
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved