marketkonekt

 
4257 artikuj aktive


Mesoni artin e te bukures tek "Gershera e Arte".
Para 22 ditesh
1041 Lexime 0 Komente 0 VotaFirma e njohur angleze Burberry ka realizuar një parfum te ri, My Burberry, një parfum për femra i frymëzuar tërësisht nga pardesyja e famshme, qe nga 1879 përfaqëson veshjen ikonike te firmës.
Para 11 oresh
146 Lexime 0 Komente 0 VotaFlokët e gjate janë një ëndërr për shume femra. Edhe pse kushtet qe lidhen me kujdesin për to, si lyerja, modeli, pluhurat, etj, ndoshta na e kufizojnë dëshirën, por gjithsesi pyetja se si mund t’i...
Para 13 oresh
419 Lexime 0 Komente 0 VotaBlu e erret, jeshile, kafe, ngjyra metalike... Ja tendencat e manikyreve te sezonit.
Para 13 oresh
333 Lexime 0 Komente 0 VotaSi te bëjmë flokët te shkëlqyeshëm? Nëse dëshironi te keni flokë perfekt, nuk duhet te përqendroheni vetëm tek modeli.
Para 35 oresh
905 Lexime 0 Komente 0 VotaSa dhe cilat janë tipet e lëkurës qe ekzistojnë? Si mund ti lexojmë për nga karakteristikat e ndryshme qe ka secila?
Para 2 ditesh
821 Lexime 0 Komente 0 VotaKeni lëkurë të thatë? A ju asocion kjo në fjalët: kruajtje, djegie, tendosje apo ndjeshmëri? Lëkura e thatë nuk ndodh vetëm dimrit. Ajo mund të jetë e tillë e tillë gjatë tërë vitit!
Para 4 ditesh
333 Lexime 0 Komente 0 VotaKëmbë me muskuj apo te holla? E kush nuk ëndërron te ketë këmbët e Adriana Lima-s? Nëse nuk ua ka bere natyra, ka disa mënyrë për t’ia dale.
Para 4 ditesh
302 Lexime 0 Komente 0 VotaBrandi sugjeron, me ardhje e sezonit te ftohte një koleksion te pasur me kozmetike me ngjyra te theksuara dhe vibruese.
Para 5 ditesh
172 Lexime 0 Komente 0 VotaKa shume modele flokësh te cilat mund ti krijoni ju vet ne mëngjes, para se te dilni nga shtëpia për te vajtur ne pune.
Para 5 ditesh
581 Lexime 0 Komente 0 VotaPas kaq vitesh boom-esh ekzistojnë vip ne Hollywood, edhe pse punojnë me fytyrën kane vendosur ti thonë jo kirurgjisë estetike, duke preferuar plakjen ne mënyrë natyrale, elegante dhe shume diskrete.
Para 6 ditesh
843 Lexime 0 Komente 0 VotaPër te kontrolluar dhe për te reduktuar ne minimum formimin dhe problemet te gjeneruara nga aknet, me mire te merrni parasysh disa këshilla te cilat mund t’u ndihmojnë.
Para 7 ditesh
752 Lexime 0 Komente 0 VotaÇdo minute, universi i kozmetiket përparon dhe te gjitha markat mundohet te nxjerrin diçka te re. Ja 8 risitë e këtij sezoni.
Para 8 ditesh
1069 Lexime 0 Komente 0 Vota
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpetas