amg

Tema (Dekorime)
Nuk ka nen-kategori


 
1091 artikuj aktive


Gjumi është i domosdoshëm si për shëndetin mendor ashtu edhe për atë fizik por e rëndësishme është te zgjedhim dyshekun e duhur per gjithësecilin.
Para 12 ditesh
2119 Lexime 0 Komente 0 VotaFesta e Halloween se fundmi është bere tradite te festohet edhe ne Shqipëri.
Para 23 oresh
149 Lexime 0 Komente 0 VotaTe personalizoni shkallet e brendshme te shtëpisë është një pune qe mund ta bëjnë te gjithë madje duke kaluar dhe pritshmërite.
Para 47 oresh
194 Lexime 0 Komente 0 VotaQe ne vogëli vajzat ëndërrojnë te jetojnë ne një bote magjike dhe pse jo mendojnë edhe për princin e tyre te kaltër. Zgjidhni dekorimin e duhur për dhomën e gjumit.
Para 3 ditesh
363 Lexime 0 Komente 0 VotaTendencat e modës qe shohim ne pasarela influencojnë shume edhe tek aksesoret sezonal te shtëpisë dhe arredimin e saj.
Para 4 ditesh
380 Lexime 0 Komente 0 VotaPër një atmosfere te qete ne tualet zgjidhni stilin natyral me mobiliet e përshtatshme.
Para 5 ditesh
311 Lexime 0 Komente 0 VotaTe rinovoni dyshemenë është një lloj dekori me vete por ka teknika te shumta për ti dhënë jete. Ja disa ide te bukura dhe shume origjinale.
Para 5 ditesh
280 Lexime 0 Komente 0 VotaJa disa nga ngjyrat tendence te tualetit për ta bere ambientin sa me te bukur dhe relaksues.
Para 6 ditesh
758 Lexime 0 Komente 0 VotaTe shkruara me fantazi, diva te se shkuarës, dizajnë te bukura apo citime kult.
Para 7 ditesh
261 Lexime 0 Komente 0 VotaPër me shume drite dhe për një stil me te veçante ne tualet ja disa modele muresh me tulla xhami.
Para 8 ditesh
475 Lexime 0 Komente 0 VotaOrë te çuditshme, orë dizajni, klasike dhe origjinale.
Para 9 ditesh
325 Lexime 0 Komente 0 VotaJa disa modele krevatesh për një gjumë te mire.
Para 10 ditesh
279 Lexime 0 Komente 0 VotaTe shumta te rejat e koleksionit Zara Home dedikuar botes se shtëpisë. Set çarçafësh qe variojne nga tonalitetet ne stilin shabby tek ngjyrat me te ndezura për një dhome gjumi me shije.
Para 10 ditesh
434 Lexime 0 Komente 0 Vota
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

as
spitaliamerikan