amg

Tema (Kuzhina.)
Nuk ka nen-kategori


 
350 artikuj aktive


Kuzhine e huaj
Para 3 muajsh
1699 Lexime 0 Komente 0 VotaBrokoli bën pjese tek perimet që duhet gatuar në avull, pasi zierja ja humbet vlerat. Ja si ta gatuani atë nëse nuk keni një pajisje avulli:
Para 5 muajsh
3100 Lexime 0 Komente 0 VotaKuzhina Shqiptare
Para 6 muajsh
2109 Lexime 0 Komente 0 VotaKuzhina Shqiptare
Para 6 muajsh
1767 Lexime 0 Komente 0 VotaKuzhina Shqiptare
Para 7 muajsh
2630 Lexime 0 Komente 0 VotaKuzhina Shqiptare
Para 9 muajsh
2031 Lexime 0 Komente 0 VotaPERFITONI NGA ULJET E FUNDVITIT DERI NE 20% NE INSTITUTIN KULINAR ROYAL PER KURSIN E GUZHINES
Para 10 muajshKuzhina e huaj
Para 13 muajsh
3183 Lexime 0 Komente 0 VotaKuzhina Shqiptare
Para 19 muajsh
4855 Lexime 0 Komente 0 VotaRecete gatimi
Para 21 muajsh
9443 Lexime 0 Komente 0 VotaRecete gatimi
Para 21 muajsh
9163 Lexime 0 Komente 0 VotaNje antipaste fantastike si ne pamje ,ne shije dhe mbi te gjitha e shendetshme
Para 21 muajsh
4233 Lexime 0 Komente 0 Vota
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

as
spitaliamerikan

spitaliamerikan