ebuy.al
Alexa Alexa

 
3417 artikuj aktive


Sezoni i bukur është afër, por cilat do te jene must have per pranvere/vere 2014 pa te cilat nuk mund te bëni dot, dhe qe nuk duhet te mungojnë ne gardërobën e fashion victim?
Para 12 oresh
917 Lexime 0 Komente 0 VotaPerveç ngjyrave pastel, edhe e verdha do jetë një tendencë për këtë verë. Ja disa nga nuancat më të pëlqyera.
Para 16 oresh
229 Lexime 0 Komente 0 VotaZbuloni disa modele fantastike te çantave te kësaj vere. Me patjetër duhet ta keni një te tille ne gardërobën tuaj.
Para 36 oresh
511 Lexime 0 Komente 0 VotaSe behet fjale për një cocktail party apo një mbrëmje te veçante dhe shik, është vërtet vështirë tju mungoje ne gardërobë një nder këto krijime magjike.
Para 36 oresh
682 Lexime 0 Komente 0 VotaKoleksioni është ne fakt i krijuar nga Marc jacobs, qe ka dhe drejtimin artistik te firmës luksoze. Propozimet e reja Louis Vuitton janë shume moderne dhe rock duke iu bashkangjitur krijimeve me...
Para 2 ditesh
440 Lexime 0 Komente 0 VotaDisa veshje të mrekullueshme të stilit "street"
Para 3 ditesh
400 Lexime 0 Komente 0 VotaJa disa veshje te përshtatshme për të shkuar neper festa, fejesa, dasma apo diku tjetër.
Para 4 ditesh
468 Lexime 0 Komente 0 VotaModelet, paraqiten ne forma dhe ngjyra nga me klasiket dedikuar fashion victim qe preferojnë një stil me elegant, këto modele afrohen ne versionet shume moderne me ngjyra te theksuara, pastel dhe...
Para 5 ditesh
1326 Lexime 0 Komente 0 VotaNëse mendoni për këtë material, kaq te lehte dhe te thjeshte, ju shkon mendje menjëherë tek çorapet apo getat te cilat kane qene një must have ne vitet 80' dhe 90'.
Para 6 ditesh
864 Lexime 0 Komente 0 VotaMe take, ortopedike dhe me motive te ndryshme, ja sandalet me te preferuara te verës.
Para 7 ditesh
976 Lexime 0 Komente 0 VotaTe shkurtër, te mesëm apo te gjate, fundet janë te shumte ne gardërobat e femrave. Ja disa modele te veçante për këtë sezon.
Para 7 ditesh
1234 Lexime 0 Komente 0 VotaFundi i fryre ne stilin e viteve 50' është një nder përbërësit ideal për te krijuar një look te mrekullueshëm dhe femëror, por si ta veshim?
Para 7 ditesh
997 Lexime 0 Komente 0 Vota
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
Spitali Amerikan