Tema (Perde)
Nuk ka nen-kategori


 
53 artikuj aktive


Perdet janë një zgjedhje ideale dhe ekonomike për te personalizuar dhomën e gjumit duke e bere me elegante dhe mikpritëse ne te njëjtën kohe.
Postuar: Para 5 ditesh
Perdet kanë rol përcaktues në karakterin që doni t’i jepni arredimit të dhomës suaj të gjumit...
Postuar: Para 6 ditesh
Ja disa ide te tendave te diellit për te zgjedhur për verën 2016 por çdo lloj ambienti. Nga kopshti tek pishina, ne ballkon apo ne tarrace.
Postuar: Para 7 ditesh
Shkoni përtej perdeve klasike përmes këtyre opsioneve plot ngjyra...
Postuar: Para 33 ditesh
Perdet i japin stil dhe personalitet ambienteve te ndryshme.
Postuar: Para 3 muajsh
Perdet personalizojnë ambientin e bëjnë atë me intim dhe mikpritës.
Postuar: Para 11 muajsh
Perdet janë pjese te rëndësishme për dekorimin e një ambienti pasi ato mund ta ndryshojnë rrënjësisht atë.
Postuar: Para 11 muajsh
Perdet janë një zgjidhje ideale dhe ekonomike për te personalizuar dhomën e gjumit duke e bere elegante dhe mikpritëse ne te njëjtën kohe.
Postuar: Para 11 muajsh
Perdet, përveç se kane një qellim praktik dhe funksional flasin dhe për stilin e personalitetin e ambientit rrethues.
Postuar: Para 12 muajsh
Te arredoni dhomën e fëmijëve është gjithmonë shume zbavitëse. Por cilat janë perdet me te përshtatshme për një dhome fëmijësh? Ja disa ide për te zgjedhur perdet e duhura.
Postuar: Para 13 muajsh
Ja disa modele perdesh tendence për një sallon sa me te bukur.
Postuar: Para 13 muajsh
Te zgjidhni perdet e duhura për ne sallon nuk është dhe aq e thjeshtë sa mund te mendoni pasi ato duhet te nxjerrin ne pah sallën. Shfletoni galerinë për te marrë frymëzim nga propozimet qe Ikub ka...
Postuar: Para 14 muajsh

1 2 3 4 5

Reklame
Digitalb
Reklame
ventouris


Reklame
inTV