amg

 
4356 artikuj aktive


Gjumi është i domosdoshëm si për shëndetin mendor ashtu edhe për atë fizik por e rëndësishme është te zgjedhim dyshekun e duhur per gjithësecilin.
Para 10 ditesh
1961 Lexime 0 Komente 0 VotaApartamentet e kompleksit jane ne perfundim te punimeve, ajo do te jete e rrethuar dhe do te ofroj kend lojrash per femije dhe ambjent clodhes per te riturit(lulishte).
Para 10 muajshTe personalizoni shkallet e brendshme te shtëpisë është një pune qe mund ta bëjnë te gjithë madje duke kaluar dhe pritshmërite.
Para 7 oresh
127 Lexime 0 Komente 0 VotaReceta e Dites
Para 8 oresh
211 Lexime 0 Komente 0 VotaQe ne vogëli vajzat ëndërrojnë te jetojnë ne një bote magjike dhe pse jo mendojnë edhe për princin e tyre te kaltër. Zgjidhni dekorimin e duhur për dhomën e gjumit.
Para 30 oresh
327 Lexime 0 Komente 0 VotaMerrni frymëzim për te arreduar vendin e tualetit bardhe e zi për një stil qe nuk perëndon kurrë.
Para 31 oresh
171 Lexime 0 Komente 0 VotaKuzhina e huaj
Para 32 oresh
384 Lexime 0 Komente 0 VotaTendencat e modës qe shohim ne pasarela influencojnë shume edhe tek aksesoret sezonal te shtëpisë dhe arredimin e saj.
Para 2 ditesh
353 Lexime 0 Komente 0 VotaKuzhina e huaj
Para 2 ditesh
170 Lexime 0 Komente 0 VotaPër një atmosfere te qete ne tualet zgjidhni stilin natyral me mobiliet e përshtatshme.
Para 3 ditesh
302 Lexime 0 Komente 0 VotaTe rinovoni dyshemenë është një lloj dekori me vete por ka teknika te shumta për ti dhënë jete. Ja disa ide te bukura dhe shume origjinale.
Para 3 ditesh
269 Lexime 0 Komente 0 VotaReceta e Dites
Para 3 ditesh
218 Lexime 0 Komente 0 VotaJa disa nga ngjyrat tendence te tualetit për ta bere ambientin sa me te bukur dhe relaksues.
Para 4 ditesh
742 Lexime 0 Komente 0 VotaReceta e Dites
Para 4 ditesh
145 Lexime 0 Komente 0 Vota
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

as
spitaliamerikan