amg


Letra muri origjinale për një dekor ëndrrash
Për një ambient sa me unik ne shtëpi, zgjidhni me kujdes letrat e murit.
Ja gjërat që bëjnë fëmijët kur janë në barkun e nënës
Mes shumë dyshimeve që kanë nënat kur janë në pritje të një fëmijë është edhe kjo: “Çfarë po bën fëmija im në bark?” Ja shtatë gjërat, që sipas mjekëve, bëjnë fëmijët gjatë 9 muajve që rriten në barkun e nënës.
Ushqimet e vjeshtës që do na mbajnë në formë
Ushqimet e vjeshtës janë te shijshme dhe plot te mira për shëndetin. Ja cilat janë frutat dhe perimet qe na bëjnë te jemi gjithmonë ne forme.Bukuria
Zbardhni dhëmbët në mënyrë natyrale dhe rigjeni buzëqeshjen
Tashme shkenca ka bere hapa gjigande ne sektorin e dhëmbëve, jo rastësisht propozohen nga dentistet trajtime zbardhuese qe synojnë te na sjellin zbardhjen qe dëshirojmë.
Moda
Intimet Agent Provocateur vjeshtë/dimër 2014-15
Koleksioni i intimeve Angent Provocateur për vjeshtë/dimër 2014-15 qëndron ne krye edhe për këtë sezon si një nder koleksionet me joshëse dhe intriguese te fashion system.
Shendeti dhe Fitness
Ushqimet e vjeshtës që do na mbajnë në formë
Ushqimet e vjeshtës janë te shijshme dhe plot te mira për shëndetin. Ja cilat janë frutat dhe perimet qe na bëjnë te jemi gjithmonë ne forme.
Psiko-Sociale
Tradhtia dallohet vetëm me një shikim!
Jeni të dashuruar, por të gjithë miqtë tuaj ju thonë se ai djalë ju tradhton dhe se nuk bën për ju?
Dita e dasmes
Koleksioni i fustaneve të nuseve Ronald Joyce 2015
Koleksioni i fustaneve të nuseve Ronald Joyce 2015 është perfekt për një nuse që dëshiron të jetë glam dhe shik por pa hequr dorë dhe nga tradicionalja.
Argëtim
E dini se çfarë është Halloween-i?
Sot është Halloween, dita e rikthimit të shpirtrave të vdekur, shtrigave me fshesë, maceve të zeza, errësirës dhe çdo gjëje të frikshme. Kunguj të mëdhenj të ndriçuar nga brenda, skelete, figura...
Shtepia
Letra muri origjinale për një dekor ëndrrash
Për një ambient sa me unik ne shtëpi, zgjidhni me kujdes letrat e murit.
Nena dhe femija
Ja gjërat që bëjnë fëmijët kur janë në barkun e nënës
Mes shumë dyshimeve që kanë nënat kur janë në pritje të një fëmijë është edhe kjo: “Çfarë po bën fëmija im në bark?” Ja shtatë gjërat, që sipas mjekëve, bëjnë fëmijët gjatë 9 muajve që rriten në...register

Horoskopi Yjor
1 nëntor 2014

Dashi

Demi

Binjaket

Gaforrja

Luani

Virgo

Peshorja

Akrepi

Shigjetari

Bricjapi

Ujori

Peshqit
IKUB ne Instagram
Me te lexuar

Sondazh
Vajza
(A ju pelqen trupi juaj?)


ventusilma
Komentet e Fundit
kjo or më pelqen shum edhe kam deshit ta blej sa kushton
Para 1 ore
eshte nje produkt sh i rendesishem per higjienen,do deshiroja ce cdo restorant,bar apo hotel ta kishte ne wc e tyre,pron
Para 16 oresh
Shum gjera te imta ose te vog me vjen anksi due u kujtuar
Para 26 oresh
qysh parohen
Para 40 oresh

| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

as
spitaliamerikan