Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
"The Secret Life of Pets", nga data 25 Gusht ne Cineplexx
 
Shperndaje
ikub#: 1608220052
Animacion, Komedi.

 

Në ngjarjet që zhvillohen në një apartament në Manhattan, jeta e Maksit si kafsha e preferuar shtëpiake përmbyset kur pronari i tij sjell në shtëpi një qen bastard, të quajtur Dukë. Atyre u duhet t’i lënë mënjanë grindjet kur zbulojnë se një lepur i bardhë i adhurueshëm e i quajtur Top Dëborë po ngre një ushtri me kafshë të braktisura për t’u hakmarrë ndaj të gjitha kafshëve të adoptuara e të lumtura dhe pronarëve të tyre.

 
Titulli origjinal: The Secret Life of Pets
Filmi fillon: 25.08.2016
Zgjatja e filmit: 87 Minuta
Shteti/Viti: USA/2016
Lloji: Animacion, Komedi
Aktorë: Ellie Kemper, Lake Bell, Kevin Hart, Louis C.K.
Regjisori: Chris Renaud
Distributori: UIP-B.V.
 
 
 
 
 
Per me shume informacion mund te klikoni tek linku: http://www.cineplexx.al/movie-al/The-Secret-Life-of-Pets/
 
Cinepelxx Albania
 
 
 
 
 

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: CINEPLEXX FILMA KINEMA KOMEDI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved