Nicole Kidman, mbretëresha e stilit, pamjet më të bukura   
Nder vip-at me elegante ne bote, Nicole Kidman ka bere për vete me look-un e saj ne tapetet e kuq.
Nga ikub.al 17 Sht
 
0
0
Nder vip-at me elegante ne bote, Nicole Kidman ka bere për vete me look-un e saj ne tapetet e kuq. Lëkurë porcelani, flokë te kuq dhe sy boje qielli te cilat te bëjnë për vete.
Aktorja australiane me bukurinë e saj delikate dhe me një sjellje prej princeshe ka bere për vete edhe Hollywood-in.
Aktorja ka një karriere te gjate me filma te bukur dhe shume te njohur ku me filmin "The Hours" fitoi dhe çmimin Oscar ne 2002 si aktorja me e mire protagoniste. Por çfarë preferon diva te vesh ne shfaqjet e saj ne tapetet e kuq? Merrni frymëzim nga look-u elegant i Nicole Kidman.
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


loading...

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Femrat.al
Chez Moi
Aziatik, apo perëndimor
(Cilit horoskop do t’i besoni më shumë?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Dashuria nuk ka nevoje te jete perfekte, por thjesht duhet t...
RECETA E DITES

Kek me banane dhe çokollate
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Për mua ishte dita më e bukur e jetës, pas lindjes së djalit

Shfleto artikuj te tjere per: BUKURIA NICOLE KIDMAN PAMJE STILI
Postuar nga: a.k
ikub #:
1609170014
Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV


Reklame
Abissnet