Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Festat dhe fëmijët: Një biberon për Krishtlindje funny
 
Shperndaje
ikub#: 1611230114
Çfarë është më emocionuese gjatë festat e fundvitit se gëzimi në sytë e fëmijëve?

Një biberon funny në formën e buzëve është absolutisht një zgjedhje perfekte nëse doni të argëtoni veten dhe familjarët tuaj. Për realizimin e një seti fotografik, të një kartoline urimi për Krishtlindjesh, të një bluze të printuar, ju do t’i dhuroni fëmijëve një kujtim të mrekullueshëm nga periudha më e ëmbël e jetës.

 Është një ide shumë e mirë për t’u bërë një dhuratë fundviti fëmijëve të të afërmve dhe kolegëve.

I testuar përsa u përket parametrave të higjenës&shëndetit, në dy nuanca të rozës dhe i kuq, ju mund ta gjeni në ebuy.al. Kliko këtu.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BIBERON EBUY.AL FEMIJA FESTA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved