Luna Piena SPA - oazi me i ri i relaksit ne kryeqytet!   
Keni menduar ndonjehere se...
Nga ikub.al 06 Dhj
 
0
0
Keni menduar ndonjehere se sa mire do te ishte qe pas nje masazhi relaksues te kishit mundesine te shtriheshit dhe te shijonit minutat e qetesise qe vijne me pas? Te ishit me personin tuaj te dashur e te degustonit veren e mire italiane?
 
 
 
Qendra me e re e bukurise Luna Piena SPA mundeson gjithcka me siper. E pozicionuar prane Qendres Kristal, eshte e lehte-gjendur nga kushdo :)
 
Luna Piena SPA ofron te gjitha sherbimet e bukurise: 
  • Manikyr/Pedikyr
  • Parukeri
...si dhe:
  • Trajtim te fytyres me maska dhe aparatura te teknologjise me te fundit
  • Trajtime estetike 
  • Kirurgji estetike
...gjithcka e bere nen kujdesin e mjekeve italiane. 
 
 
Ajo cka e ben kete qender, te vecante nga cdo qender tjeter, eshte nje hapesire e vecante, private e dedikuar plotesisht per ju, per te organizuar festa, ditelindje, dite te vecanta ne jeten tuaj, me shoqerine apo njeriun tuaj te zemres. 
 
Kujdesi per te ndertuar kete oaz ka qene deri ne detajet me te vogla, duke mos kursyer asgje dhe per t'ju dhuruar nje eksperience te paharrueshme. 
 
Ju mirepresim te na vizitoni ne qendren tone, ose te na kontaktoni ne:
 
Cel: +355 6947 83752
Facebook: Luna Piena SPA
Instagram: Luna Piena SPA
 
 
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


loading...

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Femrat.al
Chez Moi
Aziatik, apo perëndimor
(Cilit horoskop do t’i besoni më shumë?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Marrëdhëniet mes njerëzve janë si lulet. Duhet te kujdeseni ...
RECETA E DITES

Vezë të mbushura me peshk ton dhe majonezë
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Për mua ishte dita më e bukur e jetës, pas lindjes së djalit

Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI ESTETIKE LUNA PIENA SPA TRAJTIM
Postuar nga: ebazi
ikub #:
1612060170
Reklame
Raiffeisen


Reklame
dga
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet