Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
10 gjëra që nuk mund të mungojnë në shtëpinë e një 30 vjeçareje
 
Shperndaje
ikub#: 1612070014
Te arredoni shtepine ne moshen 30 vjecare eshte shume e thjeshte, mbase dhe jo.
Te arredoni shtepine ne moshen 30 vjecare eshte shume e thjeshte, mbase dhe jo. Sigurisht ju duhet te gjeni perdet per nje banje, kolltuket per ne sallon, tapetin per ne dhomen e gjumit dhe mbulesat apo cdo gje tjeter qe i nevojitet shtepise dhe nuk mund tja lini rastesis.
Perkundraz shija juaj duhet te krijoje nje ambient mikeprites i cili duhet te flase shume per ju. Ndersa imagjinoni shtepine tuaj te endrrave ja cilat jane gjerat qe nuk duhet tju mungojne.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ARREDIM GJERA SHTEPI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved