10 sjellje tipike të dikujt që tradhton   
Si ta zbuloni? Ja një listë sjelljesh dyshuese që shfaqin partnerët që tradhtojnë...
Nga ikub.al 15 Dhj
 
0
0

1. Është veçanërisht i kujdesshëm ndaj privatësisë së tij/saj

2. Mban distancë dhe eviton t’ju shohë në sy

3. Shqetësohet për pamjen fizike dhe u kushton rëndësi të brendshmeve që vesh

4. Tregon një sjellje të pazakontë: injoron çështjet familjare dhe përqendrohet tek diçka tjetër

5. Bën dush në orare të çuditshme dhe i fsheh rrobat e palara

6. Harron alibitë dhe ngatërrohet me informacionet e ndryshme që ka treguar, pra bie në kundërshtim me veten

7. Tregohet i/e ëmbël për shkak të ndjenjës së fajit

8. Ka shenja buzëkuqi në veshjet e tij ose parfum të ndryshëm nga zakonisht

9. Shkon në shtrat me justifikime për të mos bërë seks

10. Fsheh faturat dhe kuponët tatimorë

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


loading...

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Femrat.al
Chez Moi
Aziatik, apo perëndimor
(Cilit horoskop do t’i besoni më shumë?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Me mire te të lëndojnë me te vërteta sesa te të lumturojnë m...
RECETA E DITES

Cheesecake me karota dhe karkaleca
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

A tregohem e dobët në këtë rast?

Shfleto artikuj te tjere per: PARTNERI SJELLJA TIPI TRADHETIA
Postuar nga: o.zh
ikub #:
1612150162
Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV


Reklame
Abissnet